Możesz razem z nami spędzić przygodę życia, sprawdzając gdzie są granice Twojej wytrzymałości. Masz szansę pokazać, że jesteś prawdziwym twardzielem i podejmujesz jedynie słuszne decyzje.  Możesz udowodnić sobie, że nie ma słabej pogody – są tylko słabe charaktery.  

 

Co musisz wiedzieć?

 

Kajak – pokochasz go lub znienawidzisz. Cokolwiek wybierzesz i tak będziesz musiał w nim wytrzymać przez ponad 100 km.  Do tego musisz idealnie współgrać z drugim kajakarzem, który będzie płynął razem z Tobą.  Będziesz walczył z każdym kilometrem, prądami wstecznymi, mieliznami, falami i wiatrem. Przekonasz się, ile może zdziałać psychika przy całkowitym wyczerpaniu organizmu.

Nocleg – śpimy na wiślańskich wyspach, lub na brzegu przy samej linii rzeki w obozowiskach, które sobie zrobimy. Pomoże nam w tym Instruktor Surviwalu. Pomoże – oznacza dokładnie tyle, że „pomoże” a nie wykona pracę za Ciebie. Nauczysz się jak rozpalić ognisko krzesiwem, dowiesz się kilku rzeczy, które pozwolą Ci przetrwać tę wyprawę. Nocleg w takim miejscu to prawdziwe obcowanie z przyrodą….Jedyne co potrzebujesz to zabrać własny śpiwór - resztą nie musisz się martwić. Możemy zorganizować „wersję light” z noclegami w domkach – wszystko zależy od wspólnych ustaleń.

Posiłki – Wszystko co będziemy mieli do dyspozycji będzie w kajakach lub dowieziemy w formie produktów do samodzielnego gotowania. Nauczymy się przygotowywać potrawy w warunkach surviwalowych  - przekonasz się jak wspaniale to wszystko smakuje…. Nie ma nic lepszego niż grochówka gotowana w kociołku, pieczone ziemniaki w popiele, lub kiełbaska z ogniska – smażona na drewnianym kijku jak z czasów dzieciństwa. Nauczysz się idealnej współpracy z pozostałymi uczestnikami wyprawy. Podczas przygotowania wspólnych posiłków – każdy będzie miał przydzielone zadanie – jedna osoba nawali – pozostali jej pomogą lub będą głodni.

 Trasa – Ustalamy ją indywidualnie z uczestnikami. Nie licz jednak, że spływ zakończy się po godzinie. Płyniemy cały dzień z przerwami na posiłki i rozprostowanie kości.

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

                                                                                              Przemysław Turowski

                                                                                              Tel. 535 00 88 47

                                                                                       przemek.turowski@gmail.com